Kocaeli Kosgeb Danışmanlık

kocaeli kosgeb danışmanlık

Başlıklar

Kocaeli Kosgeb Danışmanlık Hizmeti

Kocaeli Kosgeb Danışmanlık hizmeti için başvurabileceğiniz bir şirket arıyorsanız 2016 yılında Konya merkezli kurulup 2019 yılında da Kocaeli ve Manisa illeri ile daha birçok ilde de 81 ile hizmet vermek için temsilcilikler açan Atimak şirketini tercih edebilirsiniz. Atimak olarak teşvik hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Farklı departmanları bulunan ve bu departmanların hepsi için uzman kadro ile çalışan Atimak şirketi 3 yılda hızlı ve kaliteli bir şekilde büyüyerek bugünlere gelmiştir.

Atimak Şirketi Danışmanlık Hizmeti

Öncelikle Atimak şirketi farklı departmanlarda bulunan uzman kadrosu ile kaliteli bir hizmet vermektedir. Bugüne kadar Atimak şirketi 8 farklı şirket için 50 farklı teşvikte bulunmuş 8 farklı danışmanlık alanı için birçok dijital ürünü firmaların yararına sunarak başarılı projelere imza atmıştır. Bu anlamda Kocaeli kosgeb danışmanlık hizmeti almak için en doğru tercihlerden bir tanesi Atimak şirketi olacaktır. Atimak şirketi, Kosgeb’ den destek alabilmeniz için sizlere doğru yolu göstermeye çalışmakta ve doğru zamanda doğru adım atabilmeniz için kaliteli bir hizmet vermektedir.

Atimak Şirketi’nin Kosgeb Danışmanlık Hizmeti Çalışma Sistemi

Günümüzde Atimak şirketi 20 farklı ilde danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca hızlı bir şekilde büyüyerek çok daha fazla il ve ilçede duyulmaya ve danışmanlık hizmetleri için başvurulmaya başlanmıştır.  Kendine özgü ve modern çalışma sistemi ile farklı pek çok alanda alınmak istenen danışma hizmetini tek bir çatı alanda toplamıştır. Böylece Kocaeli Kosgeb Danışmanlık hizmeti için çok fazla yer gezmeden tek bir yerde bütün işlerinizi halledebilirsiniz.

Kocaeli Kosgeb Danışmanlık Hizmeti İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli şey, danışmanlık hizmeti alacağınız firmanın imza atmış olduğu başarılar, çalıştığı projeler ve çalışma sistemi olmalıdır. Atimak şirketi diğer şirketlerden çalıştığı işletmeler kazandıkça kendi işletmesi de kazana bir şirket olması sebebi ile ayrılmakta ve hem kendi şirketine hem çalıştığı şirketlere kazandırmak için çaba sarf etmektedir.

Atimak Şirketinin Danışmanlık Hizmeti Faydaları

Kosgeb’ den destek alabilmek, bazen girişimciler için olduğundan daha zor bir sürece dönüşebilmektedir. Bu noktada girişimciler Kosgeb’den destek alabilmek için danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler. Firmamız sizlere ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Atimak firması olarak bugün görünüşte 328′ den fazla aktif müşterimiz bulunmaktadır. Bugüne kadar 575′ den fazla projede başarılı olmuş ve başarı oranını da %97’lere çıkarmış bulunmaktayız. Bu başarı oranları ve müşteri sayısı göz önüne alarak Kocaeli kosgeb danışmanlık hizmeti almak için doğru şirkete karar verebilirsiniz. Danışmanlık hizmeti almak için bizimle ileitşime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ