E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Danışmanlık hizmeti kişi ve/veya kurumların kendi uzmanlık alanlarında belirli bir ücret karşılığında karşılarında olan kişi ve/veya kurumlara deneyim aktarmalarıdır. Değişen dünya düzeninde her geçen gün de farklı danışmanlık alanları ortaya çıkıyor.

İşte bunlardan bir tanesi de bizim firmamız tarafından dünya normlarında gerçekleştirilen e-ticaret danışmanlığı denilen hizmet türüdür. Bilindiği üzere e-ticaret günümüzün olmazsa olmazları arasında ön sıralardadır.

E- Ticaret Danışmanlığı Nedir?

Adım adım giderek e-ticaret danışmanlığı kavramını açıklamadan önce net bir biçimde e-ticaretin ne olduğunu açıklamak gerekir. E-ticaret bir kısaltma olup elektronik ticarettir. Yani elektronik ortamda online olarak bir elektronik ticaret sitesi üzerinden kişilerin kendi ürünlerini satışa sunmasıdır.

İlk bakışta kolay gibi görünse de kendi içinde zorluklarını olan bir iştir. Elektronik ticaret danışmanlığı da bu alanda var olmak isteyen kişi ve kurumlara verilen bir danışmanlık hizmeti olup, bizim firmamız da bu kuruluşlar içinde en ve en köklü olanlardandır.

E- Ticaret Danışmanlığı Kimler İçindir?

Peki, e-ticaret danışmanlığı kimler içindir sorusunun yanıtı elektronik ortamda, internet üzerinden satış yapan ya da ilk defa yapacak olanlar içindir.

Normal yaşamda olan ticaret ile elektronik ortamda yapılan ticaret arasında teknik farklılıklar vardır. O yüzden her daim firmaların elektronik ticaretten kar edebilmeleri ve ileriye gitmeleri için danışmanlık hizmeti alması son derece önemli olup, profesyonelliğin de bir gereğidir.

E- Ticaret Danışmanlığı Aşamaları Nelerdir?

Adım adım e-ticaret danışmanlığı aşamaları şu şekildedir: Elektronik ticaretin planlanması. Doğru bir şekilde e-ticaret sitesinin seçilmesi ve tasarımının yapılması ya da yaptırılması. Elektronik ticaret sitesinin SEO’ya uygun olmasının sağlanması.

Sosyal medya üzerinden yapılacak çalışmalar ve buna paralel reklam faaliyetleri. Pazar yerinin entegrasyonun gerçekleştirilmesi. Satılacak ürünlerin doğru bir biçimde girilmesinin sağlanması biçimindedir.

E- Ticaret Danışmanlığı Fiyatları

Firmamızın e-ticaret danışmanlığı hizmet fiyatları son derece uygundur. Verilecek hizmet için her yıl güncellenen bir fiyatımız olmakla beraber, danışmanlık ücretlerimiz ödenen ücrete değerdir.

Elektronik ticaret sitesi bizim tarafımızdan hazırlanır ise o zaman faturaya ek olarak site yapım ücreti de eklenir. Farklı ödeme biçimleri olup, müşterilerimiz kendilerine en uygun olan ile ödeme yapabilir.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım.